Değerli hemşehrilerim,

Selçuklu’nun paylaşılamayan şehri, Osmanlı’nın emaneti, Cumhuriyetimizin başkenti bu kadim şehir, eser ve hizmet belediyeciliğini hak ediyor, çevre, ulaşım, istihdam, eğitim, sağlık alanlarında hızlanmayı bekliyor

Şehrin dinamiğini bozanlar, algıyla gerçeği örtbas edenler, şeffaflık adı altında manipülasyon yapanlar içinse artık yolun sonu görünüyor.

Başkentimizde herkesin kazanması, bu şehrin gerçekten kadın, yaşlı, engelli, genç ve çocuk dostu bir şehir olması için elimizde bir fırsat var.

Bizler bu şehrin istikbalinden de sorumluyuz, bu nedenle irademizi mutlaka sandığa yansıtacak, bu şehrin makûs talihini değiştireceğiz.

Her oy çok önemli, her oy çok kıymetli, sandıkta adaleti sağlamanın yolu, her bir vatandaşımızın oyunu korumaktan geçiyor. Sandıkta tezahür eden iradenin en sağlıklı şekilde kayda geçmesi için sandıklarımıza ve ıslak imzalı tutanaklara mutlaka ama mutlaka sahip çıkacağız.

Nasıl ki 28 Mayıs’ta zafere inanıp muvaffak olduysak yine aynı inançla milletimizin ferasetine güveneceğiz. Bizler milletimize hep inandık ve daima bu necip milletle aynı istikamette yürüdük. Türkiye Yüzyılı şehirleri için yine inanacağız yine birlikte yürüyeceğiz.

Gerçek belediyecilik için bu görev sizlerin, bu sorumluluk sizlerin…

Gelin ANKARA’nın yavaşlayan dönemini bitirelim…